Лікувальний та профілактичний масаж

Масаж – одне із чудових відкриттів людства.  Історичні документи  свідчать, що зароджуватися як лікувальний засіб  масаж почав ще у глибину століть поряд із іншими видами народної медицини. У багатьох країнах світу -  це ціла філософія, яка допомагає відновитися і фізично, і емоційно. У сучасному темпі життя масажна терапія швидко набирає оберти. Все більша кількість людей відчувають сьогодні необхідність у тих безмежних перевагах, котрі може дати масаж.

Ось деякі із них:

  • Масаж знімає м’язову напругу і занепокоєння, здійснює сприятливий вплив на центральну нервову систему, зменшує спазми судин, відновлює сон.
  • Активізуючи обмінні процеси, сеанси масажу сприяють  «згоранню» жирів і створюють відчуття благополуччя.
  • Завдяки масажу прискорюється відновлення організму після професійних стресів, що покращує психічне і фізичне самопочуття, підвищується працездатність.

У Центрі «Енергетика» ми застосовуємо вид масажу залежно від ваших індивідуальних потреб.

 

  шв массажШВЕДСЬКИЙ МАСАЖ

Його головна мета – розслабити всі м’язи тіла і зняти емоційний стрес, що досягається певними масажними рухами. Поєднання декількох технік у шведському масажі дає можливість покращити кровообіг і підвищити рівень кисню у крові, знизити рівень токсинів у м’язах. Під впливом масажу підвищується тонус і еластичність м’язів. Це незамінна процедура для шкіри, яка в’яне, і для боротьби із депресією. Шведський масаж може використовуватися як для всього тіла, так і для лікування хворобливих станів окремих груп м’язів.

 

 

массаж классический

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ

Класичний масаж застосовують як у лікувальних, так і у профілактичних цілях. Він подібний шведському, однак відрізняється більш глибоким тиском на м’язи у поєднанні із різними техніками. Цей вид масажу може застосовуватися для всього тіла і локально (комірцева зона, верхні або нижні кінцівки). Він не лише покращує самопочуття, позбавляє від м’язового болю і напруги. Класичний масаж є незамінною допоміжною терапією і засобом відновлення при таких захворюваннях як сколіоз, хвороба Бехтерєва, остеохондроз, ДЦП, наслідки інсульту, артрити суглобів, травматичні ураження нервової системи. 

                                                

 спорт массажСПОРТИВНИЙ МАСАЖ

Цей вид масажу застосовують задля швидкого відновлення працездатності після травм і як засіб зміцнення м’язів і фізичного вдосконалення. Він ідеально підходить, якщо у вас бувають часті м’язові спазми або повторювані спортивні травми. Спортивний масаж сприяє посиленню  притоку крові до потрібних м’язів, чим сприяє їхньому природному  загоєнню. Під впливом спортивного масажу зв’язки і суглоби набувають більшої рухливості, відновлюється еластичність м’язів.

 

                         

массаж баночный

БАНОЧНИЙ МАСАЖ

Поєднує вплив банок і масажу, котрі здійснюють рефлекторний вплив на організм. Основна задача баночного  масажу – створеним вакуумом подразнювати шкірні рецептори з метою оздоровлення і покращення м’язового тонусу. Під впливом такого масажу у тканинах  прискорюється  лімфообіг, покращується відтік крові у всьому тілі, підвищується обмін  речовин, зменшується кількість  жирових відкладень. Показаний для корекції фігури. Терапія баночним масажем знімає хронічний біль, покращує дихання в легенях,  при кашлі посилює виділення мокроти. Він   показаний  при бронхітах, міозитах, попереково-хрестцевому радикуліті (у підгострому стані), остеохондрозі. 

 

Записатися на прийом: (096) 852-58-77