Карта харчування: складання індивідуального раціону

Дотримання правил здорового способу життя передбачає не лише відмову від куріння та вживання алкоголю, але також регулярні заняття спортом, часті прогулянки на природі і застосування принципів правильного харчування. Однак численні дієти передбачають мінімальний набір продуктів, недостатній для підтримки необхідного рівня корисних мікро- та макроелементів у організмі. Дотримуючись таких обмежень, людина може серйозно нашкодити своєму організму.

Важливо розуміти, що не існує універсального раціону. Навіть для повністю здорового, молодого організму все індивідуально, і можуть бути винятки із загальноприйнятих рекомендацій. Крім того, їжа, якою ми харчуємося, має приносити задоволення, а безумовне дотримання загальних приписів дієтологів не завжди у радість. Саме тому для кожної людини доцільніше скласти карту індивідуального харчування.

Що таке карта харчування

Організм кожної людини має власну унікальну біоенергетику, і для підтримки функціональності усіх систем необхідні персонально підібрані продукти. Саме з цієї причини багато дієт і універсальний набір продуктів харчування не результативні, а часом можуть і нашкодити.

Ми розробляємо карту індивідуального харчування із врахуванням усіх даних про конкретний людський організм. Вона включає не просто корисні інгредієнти, а продукти, здатні оздоровити вас, покращити життєдіяльність певних органів і оптимізувати процес обміну речовин.

Правильне харчування: які фактори враховуються при складанні раціону

Кожний продукт має особливий біоенергетичний рівень, тому складання карти харчування для конкретної людини проводиться із врахуванням її особистої енергетики – вона має ідеально гармоніювати із показниками їжі, яку ви вживаєте.

Експерт враховує наступні фактори і параметри:

  • Фізичний стан людини – її вік, зріст, вагу, хронічні захворювання, скарги, рівень фізичної активності.
  • Психологічний стан, котрий оцінюється з точки зору сприйняття тих чи інших продуктів.
  • Щоденний раціон аналізує щодо калорійності та харчової цінності продуктів.
  • Енергетичні можливості, біополе людини, а також звичний спосіб життя.

На основі встановлених даних формується здорове харчування, у якому присутні нутрієнти, необхідні та корисні конкретно вашому організму. Можливо, в карту харчування потраплять продукти, яких ви зазвичай не вживаєте, але ваша готовність до переходу на здоровий спосіб життя, до справжньої гармонії фізичного і психологічного станів швидко  нівелює вашу настороженість – адже ви, безперечн,о прагнете покращення якості  власного  життя!

Переваги харчування за індивідуальними рекомендаціями

Біоенергетичний фактор при складанні карти індивідуального харчування грає дуже важливу роль. Аби досягти рівноваги між фізичними і душевними потребами, враховується персональна енергетика конкретної людини і рекомендуються продукти, які підходять як її фізичному тілу, так і її біополю.

Саме тому індивідуальний раціон включає в себе інгредієнти, котрі не лише насичують організм і наповнюють його необхідною енергією, але і позитивно впливають на функціональність всіх органів і систем. У результаті людині, яка дотримується рекомендацій такого плану харчування, не потрібна спеціальна дієта для схуднення або набору ваги. Вона  неминуче помічає покращення здоров’я і досягнення душевної рівноваги.

 

Записатися на прийом: (096) 852-58-77