Комплексна діагностика організму

Методи діагностики, які ми застосовуємо у Центрі «Енергетика», максимально комфортні для пацієнта. Вони не вимагають попередніх процедур підготовки, не викликають неприємних і больових відчуттів.

Методи діагностики, котрі використовують спеціалісти Центру «Енергетика», дозволяють не тільки комплексно оцінити ступінь здоров’я вашого організму, але і виявити ранню стадію захворювань, коли симптоматичні прояви ще відсутні. Тобто, патологічні зміни уже почалися, але ще немає виражених порушень і скарг.

В результаті діагностики організму у нашому Центрі Ви дізнаєтесь інформацію не лише про сьогоднішній  стан свого здоров’я.

Наші спеціалісти розкажуть Вам про хвороби, до яких  Ви схильні, і дадуть рекомендацію, як забезпечити найбільш сприятливі умови для підтримки власного здоров’я.

 

ДиагностикаЕНЕРГО-ІНФОРМАЦІЙНА ДІАГНОСТИКА

Енерго-інформаційна діагностика дозволяє зробити аналіз біополя людини і виявити енергетично слабкі зони. Наше тіло має сотні енергетичних каналів, якими рухається енергія. Вона пронизує всі органи і тканини, підтримуючи їх у здоровому стані. Якщо відбувається порушення руху енергії у організмі – починається хвороба. Саме ці порушення виявляє спеціаліст під час біоенергетичної діагностики і усуває їх під час лікування.

 

метод ФоляДІАГНОСТИКА МЕТОДОМ Р.ФОЛЛЯ 

Діагностика методом Фолля дозволяє визначити ступінь наявних порушень: патологічні процеси можуть бути хронічними, гострими або підгострими.

За допомогою цієї діагностики можна визначити загальний  функціональний стан організму і оцінити характер змін у клітинах органів - процес запальний чи дегенеративний.

Переваги діагностики методом Р. Фолля:

  • дає об’ємну інформацію про функціональний стан організму на даний момент;
  • безпечно, швидко, безболісно;
  • Дозволяє відстежити вплив процедур і препаратів на стан здоров’я людини у режимі реального часу;
  • дає можливість виявити проблему на тому етапі, коли клінічні прояви ще відсутні.

Методи діагностики, котрі застосовують у Центрі "Енергетика", максимально комфортні для пацієнта. Вони не вимагають попередніх процедур підготовки, не викликають неприємних і больових відчуттів.

Записатися на прийом: (096) 852-58-77