БіоЕнергоТерапія

стр БиоЭнергоТерапия

Природний спосіб зцілення

БіоЕнергоТерапія –  давній  метод  цілительства із тисячолітньою історією, котрий має власну теорію виникнення захворювань та їхнього розвитку, а також власні  підходи до лікування.  У всі часи існували знахарі, котрі знімали біль і лікували руками багато хвороб. Мистецтво зцілення віками було овіяне таємницею.

 «Біоенергетика» походить від двох грецьких слів: «життя» і «діяльність», і означає потоки енергії, що протікають у живих організмах.  Наша енергія - це джерело нашого здоров’я. Пронизуючи всі органи і тканини, вона підтримує їх у здоровому стані. Якщо відбувається порушення її руху у нашому організмі, починається хвороба.

Біополе (аура) -  це енерго-інформаційний  щит навколо кожного із нас. Чим щільніша така оболонка, тим надійніший захист здорового тіла.  Міцність  такого захисту індивідуальна і залежить від багатьох факторів – спадковість, спосіб життя і мислення, звички і оточення.

Нестача енергії, неправильний її розподіл   –  причина більшості захворювань і передчасного старіння живого організму. Якість нашої енергії грає величезну, а часом і вирішальну роль у нашому житті: це невідомий світ, в котрому приховані дорогоцінні формули здоров’я і довголіття. В минулому столітті зріс науковий інтерес до можливості енергетичного впливу на тіло людини.  Теоретичні основи обґрунтував австрійський лікар Вільгельм Райх, а практичну методику розробив і почав застосовувати у терапевтичних цілях  (застосовується і зараз) А. Лоуен.

Багато із того, що колись вважалось ненауковим, тепер обґрунтоване  експериментально. У останні десятиліття науково доведено не лише існування енергетичних полів людини, але і цілющі здібності біоенергетиків. За допомогою методик, які відновлюють енергетичні процеси у організмі, відбувається покращення фізичного і психічного здоров’я людини.

БіоЕнергоТерапія – лікування руками – здатне здійснювати дивовижний за своєю силою цілющий ефект! Можна вилікувати багато хронічних  захворювань ШКТ, ендокринної, нервової і сечостатевої систем, дихальних шляхів, опорно-рухового апарату, головний біль різного походження,  безпліддя, запальні процеси незрозумілої етіології і безліч інших хвороб.

Біоенерготерапія дає можливість активувати енергетичні резерви організму на усунення "неполадок", які провокують захворювання на фізичному рівні. Задача біоенерготерапевта - за допомогою методу біоенергетичного лікування допомогти організму самостійно справитися із проблемою, що  виникла.

Оскільки наш організм - це єдина система енергетичного і фізичного тіл, за допомогою покращення руху енергії по її каналах, запускається процес оздоровлення у тканинах і органах.  Перетворення енергії відбувається на рівні клітин. Завдяки цьому активуються внутрішні резерви організму для боротьби із хворобою, налагоджується гармонійна робота внутрішніх органів, підвищується загальна енергетика людини. Такий підхід дає можливість  усунути не лише основне, але і супутні захворювання. 

Біоенерготерапія - це відновлювальна медицина. Її метод дає можливість усунути не лише симптоми хвороби, але і механізми, котрі призвели до розвитку захворювання. Гармонізація енергетичного балансу призводить до підняття загального тонусу, покращення працездатності і стійкості до стресових ситуацій. Тобто, щоб відновити здоров’я, потрібно, в першу чергу,  відновити біополе. 

БіоЕнергоТерапія – лікування руками – здатне здійснити дивовижний за силою лікувальний ефект!

Записатися на прийом: (096) 852-58-77