Центр "Енергетика": біоенерготерапія на варті здоров’я

 

о Центре

Центр «Енергетика», створений у 1993 році, став першим в Україні представництвом нетрадиційної медицини, що отримало ліцензію Міністерства охорони здоров’я України. Засновники Центру – відомі цілителі Людмила Жукова і Аліна Войтенко – кілька десятиліть присвятили вивченню  біополя і біоенергетики, навчаючись і практикуючи у різних країнах світу. Ними була створена і застосовується унікальна методика із відновлення здоров’я, яка враховує особливості організму кожного пацієнта. Спеціалісти Центру регулярно отримують запрошення для співпраці у клініки різних країн світу та Європи.

Альтернативна медицина розглядає живий організм як єдину цілісну систему, де матеріальне і енергетичне тіло (біополе) мають бути у гармонії. Будь-яка хвороба із точки зору біоенерготерапевта - це ознака енергетичного "розбалансування" організму. І все ж він здатен до самозцілення через відновлення природних енергетичних потоків.

«Унікальність нашої методики в тому, що в Центрі «Енергетика» ми лікуємо не хворобу, а людину. Наші клітини іноді "забувають", як потрібно відновлюватися.  Суть біоенергетичної медицини полягає у активації клітинної пам’яті наших органів і тканин за допомогою певних технік. Це робота руками із енергією, із чакрами. В основі нашого методу відновлення  здоров’я лежить комплексний енергетичний вплив на органи і системи  людського організму, що дає можливість активізувати прихований потенціал на клітинному рівні та перемогти хворобу без ліків, а інколи і без хірургічного втручання», - пояснює Аліна Войтенко, біоенерготерапевт зі стажем більше 25 років.

«У організмі усе пов’язано, але у кожного органу  своя хвиля вібрації. Коли в одному із них починається патологічний процес, порушується його життєвий ритм. Відповідно, і інші органи також починають змінювати свою вібрацію. Тому при лікуванні потрібно налаштовувати роботу всього організму в цілому. Відновлення енергетичного балансу призводить до оздоровлення ураженого органу та нормалізації функцій інших систем і органів. Величезне значення біоенерготерапія має у профілактичній  діагностиці  – коли патологічні зміни ще не проявилися на фізичному рівні, а негативне налаштування організму присутнє лише у вигляді енергетичного дисбалансу".

Біополе або енергетичне поле людини – це резерв життєвої енергії, від якого залежить фізичне і душевне самопочуття, настрій, поведінка, працездатність, творчі сили, тривалість життя. Це свого роду щит, котрий захищає від зовнішнього негативного впливу і перешкоджає розвитку хвороб.

Під час лікування спеціаліст нетрадиційної медицини знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, враховуючи особливості його організму, вивчаючи історію, симптоми і перебіг захворювання, супутні скарги і патології. Терапія біоенергетикою рук стирає пам’ять про хвороби на клітинному і енергетичному рівнях, завдяки чому ми досягаємо достеменно високих результатів терапії. 

У  2003 році Європейська асамблея бізнесу (Великобританія) відзначила високий рівень професіоналізму працівників нашого Центру міжнародною нагородою «Європейська якість», за відповідність якості послуг європейським стандартам. 

У 2009 Асамблея ділових кіл визнала ЦНМ «Енергетика» переможцем престижного рейтингу «Найкраще підприємство України» у номінації «Медицина».

Записатися на прийом: (096) 852-58-77