ЗВИЧАЙНЕ ... ДИВО

 

 

ЗВИЧАЙНЕ ... ДИВО

 

Ім’я Людмили Петрівни Жукової оповите легендами. Ну де ж, як не в казці, таке трапляється: сліпий хлопчик починає бачити, у хворого після кількох контактів по телефону — за тисячі кілометрів! — минає інфаркт, на місці страшної виразки шлунка лишається тільки акуратний рубець, загоюється шкіра, де були, за словами лікарів, не сумісні з життям опіки…

 

Це не витвір фантазії. Сама бачила відеокасети, на яких відтворено крок за кроком етапи одужання дівчини, котра зазнала цих опіків. Бачила підписані лікарями документи, які свідчать: на серці зарубцювалися сліди інфаркту, у шлунку виразка. У квартирі Людмили Петрівни висить картина, намальована хлопчиком, до котрого повернулася здатність сприймати і відтворювати на полотні красу навколишнього світу…

 

І все це — не наслідок якихось таємничих маніпуляцій сучасної чаклунки. Ось вона, переді мною — чарівна жінка з лагідною усмішкою, у неї спортивна постава, очі блищать, жодної зморшки. Пам’ятаю її на родинних вечірках — жваву, дзвінкоголосу, веселу, справжню душу товариства. Довелося нам і поїхати разом у далеку туристичну подорож. Там Людмила Петрівна щиро цікавилася Мистецтвом, а не магазинами, була простою у спілкуванні з групою, когось лікувала…

 

Але в цю мить Жукова — у своєму кабінеті. Вона в кріслі. Украй зосереджена. Руки витягнуті трохи вперед. Водить кінчиками пальців, ніби щось у повітрі вирівнює, відрізає, кидає на підлогу. Пацієнтка, що спокійно сидить навпроти, заплющила очі. І не здогадаєшся, що спостерігаєш серйозну хірургічну операцію…

 

Та от прийом закінчено. Людмила Петрівна робить собі масаж рук (”Трапляється, під час роботи назбираєш стільки негативної енергії, що перетворюєшся на справжній сміттєзбірник. Спухають і болять пальці. Треба той “негатив” скинути”). Незважаючи на втому, дає інтерв’ю. Розповісти про Жукову просили багато читачів “Порадниці”. Адже ця жінка - жива легенда України, геній нашої сучасної нетрадиційної медицини. Власне, навіть ширше - медицини третього тисячоліття.

 

ДО НЕЇ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗДЕБІЛЬШОГО В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ СИТУАЦІЯХ

 

— Нещодавно я повернулася з Німеччини, — каже Людмила Петрівна. — Упродовж трьох тижнів працювала в одній із міжнародних кардіологічних клінік, запросив мене її директор Мартін Коста. Госпіталь розташовано біля чарівного озера, де плавають лебеді. Вразило мене обладнання операційних — це останнє слово медичної техніки, всюди комп’ютери. Запропонували мені бути присутньою під час хірургічного втручання. Але відмовилася, бо знаю за собою таку властивість — інколи мимоволі можу вивести з ладу електроніку. А це вже небезпека для життя пацієнта.

 

Мені дали хворого на лімфосаркому кістки, якому, за висновком спеціалістів, лишалося жити два тижні. Йому ампутували ногу, дошкуляв фантомний біль. Через два сеанси цей біль минув, через тиждень хворий перестав кашляти (були метастази у легенях), невдовзі вже ходив із допомогою протезу…

 

Удалося змінити формулу крові у хворого на вірусний гепатит після трансплантації правої частки печінки (лікарі сказали: “Спробуйте, ми вже нічого не можемо вдіяти”). Там же працювала із дівчинкою одинадцяти років, в котрої було порушення психомоторики. Через три сеанси припинилися мимовільні м’язові сіпання. Мати її мені казала: “Вас послав дитині сам Господь”. У 83-річного дідуся після операції на серці не загоювалася рана, розпочався остеомієліт ребер, ускладнений цукровим діабетом. Вистачило п’яти сеансів, щоб рана затяглася.

 

Усе це зафіксовано на відеоплівках. Лікарі дивувалися, а професор китайської медицини, котрий також працював у клініці, мені сказав: “Ми розуміємо одне одного. Я також працюю за меридіанами і чакрами”.

 

Раптом, незважаючи на пізню годину, озвався телефон. Дзвонили Михайло та Ірина з Полтави. У поліклініці Ірині запропонували операцію, бо на УЗД було виявлено пухлину у грудях. Визначили: рак. Але подружжя з діагнозом не погодилося. Візит до Жукової, її слова: “Онкозахворювання не бачу”. Ще одна перевірка, вже в Києві. Висновок Жукової підтвердився. Молода сім’я щаслива. Ще і ще раз дякують.

 

НАУКОВЦЯМ

 

Говорить доктор біологічних наук Володимир Юрійович ГОРЧАКОВ:

 

— Понад десять років я контактую із Жуковою. Те, що вона вже самою своєю присутністю може вивести з ладу японський комп’ютеризований телевізор (я сам бачив такий документ), пояснюється, на мою думку, її здатністю генерувати сильні електростатичні поля. Операторам японського телебачення вдалося зафіксувати дивне явище: з кінчиків пальців Жукової “вистрибують” іскорки.

 

Вона може діагностувати і лікувати пацієнта на будь-якій відстані, по телефону, за фотографією. Інколи створює енергетичний фантом хворого, за ним і ставить діагноз.

 

До неї звертаються здебільшого хворі з дуже складною патологією — пухлинами, хворобами серця, шлунково-кишкового тракту, щитовидної залози, печінки, нирок… А також — із наведеними уроками, наслідком маніпуляцій чорної магії. Мені, медикові-професіоналу, важко повірити в усі ці дива. Але було! Бачив на власні очі. І мені Людмила Петрівна допомагала в тих випадках, коли нічого не могли вдіяти лікарі. Що прикметне, Жукова співпрацює з науковцями, прагне, щоб вони дослідили її здібності, які “не вписуються” у межі сучасної науки. Результати - вражаючі.

 

Хоча б такий приклад. Минулого року на кафедрі фізіології головного мозку інститугу фізіології ім. Богомольця (завідуючий відділом доктор медичних наук, професор, академік Нью-Йоркської академії наук Юрій Петрович Лиманський) провели незвичайний експеримент. Піддослідним мишам вводили у лапку формалін. Це дуже боляче. Людмила Петрівна спрямувала на них свою енергію, і тваринки продовжували спокійно бігати, не відчували болю. Це не психотерапія. Присутні вчені засвідчили своїми підписами відкриття: біоенергія може діяти як анальгетик.

 

МИ ВСІ - ПРИХОВАНІ ЕКСТРАСЕНСИ

 

— Кожна людина може стати оператором свого тіла, своєї душі, свого здоров’я, — вважає Людмила Петрівна. — Я кажу своїм пацієнтам: використовуйте все, що вам дала природа. Кожна людина може розвинути чутливість пальців і таким чином допомогти собі, своїм близьким позбутися болю до приходу лікаря. Без медичної освіти не слід “втручатися” у серйозні захворювання, бо можна організмові зашкодити.

 

І я б не радила звертатися до першого-ліпшого екстрасенса, “озброєного” міжнародним сертифікатом, який береться подолати “абсолютно всі” недуги. Не потрапляйте в тенета шарлатанів! Бо потім, коли хвороба зайде в глухий кут, із нею боротися важко. Читайте книжки Луїзи Хей, Шрі Матаджі про сахаджа-йогу, лікаря Нгама. У них коротко і зрозуміло розповідається, як працювати з меридіанами, чакрами. Ці знання згодяться всім у повсякденному житті.

 

— Як позбутися втоми душевної і тілесної?

 

— Треба навчитися розслаблятися. Я особисто в цьому разі стаю під душ. Уявляю: я — під Ніагарським водоспадом, його струмені змивають усе негативне не лише з поверхні шкіри, а й із внутрішніх органів. Потім треба уявити таке: промінчик сонця проходить крізь усе тіло від тімені до п’ят, зігріває, випікає всілякі болячки. Таким чином можна позбутися половини недуг. Раджу цю вправу своїм пацієнтам. Нехай не одразу, але у всіх виходить.

 

— Дуже багато читачів скаржаться на біль у суглобах, на кісточки, що ростуть біля пальців.

 

— Треба щовечора очищати ноги від негативної інформації.

 

— Мити?

 

— Не тільки. Опустити ноги в гарячу підсолену воду (на 3 л води — 1 столова ложка), попарити хвилин двадцять, обмити проточною водою, витерти, і так — 15 днів. Зробити місяць перерви, потім курс повторити.

 

Для рук додати масаж пальців із жирним кремом, олією, починаючи з нігтів, — дев’ять разів по ходу пальця вгору, ніби вдягаємо рукавички. Потім провести вільною рукою від пальців до кисті зробити масаж долоні по колу за годинниковою стрілкою. Так можна робити часто, коли є вільна хвилина. Але перед сном — обов’язково.

 

— У Надії К. та Марії П. з Вінничини — парадонтоз.

 

— При захворюваннях ясен, коли вони кривавлять, треба подрібнити на тертушці часник, умочити в цю “кашу” обгорнутий бинтом палець і зробити собі масаж. Процедура не дуже приємна, але ефективна.

 

— Степан В. із Київщини цікавиться, чи є народні способи лікування гаймориту.

 

— В 1 л окропу додати 7 крапель скипидару, зняти каструлю з вогню, накритися рушником і подихати через ніс парою (але вона не повинна потрапляти в очі!). Якщо вдасться витримати так 15 хв., то через 3-4 процедури хвороба мине.

 

Або такий засіб: на 1 склянку теплої води— 5 крапель 3-процентного йоду і 0,5 чайної ложки солі. Втягувати воду по черзі кожною ніздрею.

 

Після курсу лікування я обов’язково даю пацієнтам рекомендації, як вони повинні далі підтримувати своє здоров’я, які процедури приймати, вчу й методам самолікування.

 

”Порадниця”, №49, 2 грудня 1999 р.

 

Позвоните

(044) 409-19-61
Спасибо!

Добавить комментарий