Центр "Енергетика": що ми лікуємо

- З якими захворюваннями можна звертатися у ваш центр?

-  Біоенерготерапія, як метод лікування, ефективна при багатьох  захворюваннях: головні болі та запаморочення різного походження, бронхіти,бронхіальна астма, захворювання шлунково-кишкового  тракту (гастрит, панкреатит, холецистит) , різноманітні патології щитовидної залози, хвороби сечостатевої системи, неврологічні проблеми і т. ін.

- Ваші сеанси можна поєднувати із іншими методами лікування?

- Сеанси біоенерготерапії можна поєднувати із традиційним медикаментозним методом лікування. Як показує досвід, таке комбінування методів  допомагає організму швидше одужати, що призводить до  зменшення  кількості лікарських препаратів, які потрібно вживати. Також  біоенергетичні сеанси захищають органи наших пацієнтів від негативних побічних ефектів пігулок та інших ліків. У нашому центрі для покращення результатів лікування ми поєднуємо біоенерготерапію із індивідуальною програмою харчування і лікувальним масажем, якщо він показаний пацієнту. Ми рекомендуємо не поєднувати сеанси біоенерготерапії із голковколюванням, адже обидва методи спрямовані на роботу із енергоінформаційною системою людини.

- У вас у центрі проводять курси навчання?

- Ні. Наразі у ЦНМ «Енергетика» не проводять курси навчання методу біоенерготерапії.

- Як довго триває курс лікування?

- Кількість сеансів лікування залежить від багатьох факторів: віку пацієнта, «стажу» і ступеню тяжкості захворювання, індивідуальної реакції організму на біоенергетичний вплив, способу життя пацієнта (режиму харчування, сну, наявності фізичних навантажень і т. ін.) Під час лікування ми даємо рекомендації, виконання яких допомагає організму швидше справлятися із захворюванням.

- У вашого методу лікування є вікові обмеження?

- Біоенерготерапія, на відміну від лікарських препаратів, не має негативних побічних дій і обмежень за віком. Тому наш метод лікування є оптимальним для діток, оскільки дозволяє зупинити розвиток багатьох важких захворювань і попередити  появу нових завдяки зміцненню імунної системи. Для людей похилого віку біоенергетичні сеанси є дуже ефективною  терапією для підтримки організму.

- У мене часто буває тривожний стан, ком у горлі. Ви можете мені допомогти?

- Останнім часом до нас часто звертаються за допомогою із такими симптомами. Найчастіше такі проблеми виникають через величезний потік інформації, із яким людський мозок не в змозі справитися; через регулярні недосипання; через бурхливі емоційні реакції на кожну стресову ситуацію і т. ін. Застосування методу біоенерготерапії дуже ефективно допомагає при тривожних і депресивних станах.

- Як відбувається лікування вашим методом?

- Лікування методом біоенергетики - це практично лікування руками: здебільшого це безконтактні паси руками, але в деяких випадках біоенергетик робить накладання рук на хворий орган. Своїми діями цілитель відновлює рух енергії  енергетичними каналами (меридіанами) і цим вивільнює  організм від негативної енергії.

- Скільки коштує ваша діагностика?

- Повна діагностика організму двома методами коштує 1500 грн.

- У моєї дитини (5 років) складний характер. Ви можете що-небудь змінити?

- Потрібно точно визначити – у дитини погане самопочуття і вона вередує, чи проблема все-таки у характері і Вам потрібно  навчитися з нею домовлятися, щоб не виникали конфліктні ситуації. Ви можете привести маля до нас на діагностику. За її  результатами ми зробимо висновки про стан його здоров’я. Якщо виявимо проблеми, дитину можна пролікувати у нас в центрі. Метод біоенергетики добре підходить дітям, тому що це ефективне, безболісне відновлення функцій всіх органів і систем організму та укріплення імунної системи.

- Скільки буде коштувати один курс лікування?

- Вартість діагностики і лікування у нашому Центрі різна для дітей і для дорослих. Для дітей вартість залежить від їхнього віку. Для дорослих вартість діагностики – 1500 гривень, вартість курсу лікування залежить від кількості сеансів (7 – 11). Вартість одного сеансу від 800 грн. до 1500 грн.

- У Вас у центрі можна пройти лише курс масажу?

- Звісно. Якщо у Вас немає протипоказань, масаж бажано робити 2-3 рази на рік курсами по 10-15 процедур.

- Чи допоможе Ваш Центр у випадку сильної депресії і повної апатії?

- Так, ми працюємо із депресивними станами, і результати лікування у наших пацієнтів хороші. Але наскільки ми зможемо надати допомогу у кожному конкретному випадку, спеціалісти Центру зможуть сказати лише після комплексної діагностики і особистої бесіди.

- Чи буде ефективним лікування у Центрі при діагнозі "полікістоз яєчників"? Хворію уже 15 років.

- Так, наші спеціалісти успішно працюють із полікістозом яєчників, що підтверджується повторними УЗД після нашого лікування.

- Чи можна звернутися до Вас із хворобою Крона (не оперована)?

- Так. Записатися на прийом можна за телефонами: (096) 852-58-77.

- Протягом 7 років я лікую підвищену кислотність, результату немає. Ви можете допомогти?

- Так, гастрити із підвищеною кислотністю спеціалісти нашого Центру лікують. Немалу роль у лікуванні Вашої проблеми грають правильно підібрані продукти харчування. Наш спеціаліст після діагностики організму складе для Вас індивідуальний раціон харчування.

- Чи можна покращити зір за допомогою Вашого методу?

- Так, за допомогою методу біоенерготерапії можливо покращити зір. Однак наша методика може бути застосована  не у кожному випадку: це залежить від причини падіння зору.

- Ви лікуєте алкогольну залежність?

- Ні, спеціалісти нашого Центру такою проблемою не займаються.

- У мене постійна втома, страх, апатія уже не перший рік повторюються. Якою може бути причина і чи можете Ви допомогти?

- Аби розібратися у причинах Вашого нездоров’я, потрібно зробити обстеження Вашого організму. Результат діагностики покаже, який ступінь допомоги Ви можете отримати у нашому центрі. Записатися на діагностику можна за телефоном: (096)852-58-77.

- Тиск за 200 верхній і 120 нижній можна нормалізувати біоенергетикою?

- Метод біоенергетики ефективний при лікуванні гіпертонії 1 і 2 стадій. Ваші цифри говорять про третю стадію. Наш метод, на жаль, не дасть очікуваного результату.

- Більше року страждаю від симпато-адреналових кризів. Чи можна від цього вилікуватися повністю?

- Симпато-адреналовий криз – це стан, пов’язаний із раптовим викидом у кров величезної кількості адреналіну. Причиною  може бути аденома надниркової залози (вона небезпечна і підлягає видаленню) і панічна атака на тлі неврозу із порушенням функції вегетативної нервової системи (найбільш поширена форма симпато-адреналового кризу). Спеціалісти центру «Енергетика» проводять успішне лікування різноманітних видів неврозів і відновлюють функції вегетативної нервової системи. Лікувальний масаж у комплексі із сеансами біоенерготерапії допомагає зняти нервове напруження і спазми у м’язах, покращує загальний стан організму. Пацієнти, котрі зверталися до нас із симпато-адреналовими кризами, повністю вилікувались за допомогою нашої методики.

- У вашому Центрі можна вилікувати припливи, котрі з’явились у моєї дружини, або може щось порадите?

- Припливи – поширений симптом при клімаксі. Лікування клімаксу методом біоенерготерапії спрямоване на відновлення енергетичної і гормональної рівноваги організму, що сприяє попередженню таких симптомів, як припливи, головний біль, роздратування. Наш метод покращує фізичний і психо-емоційний стан жінки без гормональної терапії.

Завдяки сеансам біоенергетики, у наших пацієнток нормалізуються  процеси обміну, покращується циркуляція крові, зникають припливи і підвищена збудливість, покращується сон. Важливу роль у покращенні самопочуття грають помірні фізичні навантаження і правильний раціон харчування  (бажано виключити каву, алкогольні напої, гарячу їжу, гострі приправи, вживати багато фруктів і овочів).

- Здрастуйте, шановна Людмило Петрівно. Я подивилася передачу "Стосується кожного" за Вашою участю. Ішлося про синдром Дюшена. У мене хлопчик із таким же захворюванням. Я прошу Вас прийняти і допомогти. Як і коли можна потрапити до Вас на прийом?

- Метод біоенерготерапії дає можливість призупинити прогресування багатьох тяжких захворювань, зокрема і синдрому Дюшена. Записатися на прийом Ви можете за тел. (096)852-58-77 на зручний для Вас час.

- Мені 60 років. Лікарі говорять, що у мене хвороба Паркінсона. Скажіть, будь ласка, чи допоможете призупинити хворобу?

- У нашому центрі проходили лікування пацієнти із хворобою Паркінсона. Як показує досвід, метод біоенерготерапії дозволяє призупинити розвиток захворювання і зменшити наявні симптоми.

- Чи лікуєте Ви хворобу Бехтерєва?

- У нашому центрі проходили лікування пацієнти із хворобою Бехтерєва. Результати лікування були різні (залежно від ступеню тяжкості захворювання), але динаміка позитивна була у всіх. Зменшувалися або зовсім минали біль і скутість, покращувалась рухливість хребта. Деякі пацієнти приходили до нас через декілька років після лікування і зазначали, що загострень не було, прогресу хвороби вони не спостерігали, тобто встановлюється тривала ремісія. Що дозволяє нашим пацієнтам почуватися практично здоровими людьми.

- У моєї мами рак лівої груді, а через те, що вона не лікувала його, пішли метастази у печінку, по УЗД показало, і лікарі сказали, що їй лишився місяць… Чи можете Ви врятувати мою маму?

- Сеанси біоенергетики для Вашої мами будуть  підтримуючою терапією, але  метастази вони не приберуть.

- Шановна Людмило Петрівно! Скажіть, чи можете Ви допомогти в лікуванні енурезу, онучці 6,5 років?

- Лікування енурезу методом біоенергетики дуже ефективне. Всі дітки, котрих ми лікували, звільнилися від цієї проблеми.

- Добрий день. У мене народилася недоношена дитина, зараз рік, підозра на ДЦП. Ви зможете нас подивитися? Заздалегідь дякую.

- У нас великий досвід роботи із такими дітками. Ви можете приїхати до нас у центр на консультацію. Записатися на прийом можна за тел. (096)852-58-77.  З повагою, Аліна Войтенко.

- Добридень, мене звати Наташа, мені 35 років. За все моє життя я ні разу не вагітніла, лікарі виявили у мене цілий ряд захворювань, починаючи від полікістозу і закінчуючи поліпом у матці. Поліп я видалила минулого року, але стався рецидив і знову я готуюсь до операції. Ми з чоловіком дуже хочемо дитину, чи зможете ви нам допомогти, якщо так - то який курс лікування і скільки буде коштувати? PS: живемо ми в Одесі.

- Добридень, Наташа. В наш центр звертаються жінки із різними причинами безпліддя і більшість із них вагітніють після лікування нашою методикою. Курс лікування  - 9-11 сеансів. Вартість одного сеансу від 800 грн. до 1500 грн. Детальнішу інформацію Ви можете дізнатися, зателефонувавши за тел. (096)852-58-77.   З повагою, Войтенко Аліна Валеріївна.

- Шановні Людмило Петрівно, Аліно Валеріївно! Скільки коштує Ваша діагностика і лікування, чи можна записатися на час?

- Добридень.  Записатися на прийом у нашому центрі можна за тел. (096)852-58-77 на зручний для Вас час. Діагностика двома методами коштує 1500 грн, один сеанс лікування -  від 800 грн. до 1500 грн.

- У мене дуже багато  болячок по всьому тілу. Чи беретесь  ви за складні випадки і чи можливо  відновитися? Чи є у вас знижки на лікування, оскільки я в тяжкому стані і за мною доглядає мама?

- Знижки на лікування у нашому центрі передбачені. Про можливість  відновлення Вашого організму методом біоенергетики ми зможемо сказати, дізнавшись Ваш діагноз.

- Чи можна звернутися із таким багажем: 71 рік, цироз печінки.

- Вилікувати цироз печінки методом біоенерготерапії неможливо. При такому захворюванні наша методика застосовується лише як підтримуюча терапія.

- Добрий день, Ви працюєте із дітками із якого віку?

- Добридень. Наші спеціалісти працюють із дітками із самого народження.

- Скажіть, будь ласка, Ви зможете мені допомогти? Мені із невідомих мені причин нав’язують те, чого би я не хотіла робити і чути, тобто надто багато  негативу, хоча мислити намагаюсь позитивно. Ви можете прибрати негативну енергію?

- Робота біоенерготерапевта має на меті зокрема і роботу із негативною енергією. Але щоб розібратися у Вашому випадку, слід почати із нашої діагностики, котра покаже, чи є на Вас сторонній вплив. Це дасть нам можливість правильно підібрати найефективнішу методику для роботи з Вами. Записатися можна за телефонами (096)852-58-77.

- Моя дружина хворіє на розсіяний склероз уже 25 років. На початку хвороби ми звернулись по допомогу до біоенергетика і він її вилікував. Більше 20 років все було добре. А зараз хвороба знову прогресує. Ваші спеціалісти можуть їй допомогти?

- Ми працюємо із пацієнтами, у яких розсіяний склероз. Оскільки захворювання складне, то ступінь допомоги залежить від тяжкості захворювання. Враховуючи попередній позитивний результат у Вашої дружини від роботи біоенерготерапевта, є надія на хорошу динаміку у лікуванні нашим методом. Записатися на прийом можна за тел. (096)852-58-77.  З повагою, Аліна Войтенко

- Скажіть, будь ласка - у вашому центрі займаються камінням у жовчному міхурі, якщо камінь маленький? І якщо кіста на хребті? Дякую заздалегідь.

- Як правило, жовчнокам’яна хвороба (ЖКХ) супроводжується запальним  процесом (холециститом) і дискінезією жовчовивідних шляхів. Якщо у Вас гостро не стоїть питання про хірургічне втручання, то метод біоенерготерапії дозволить досягти максимальних результатів лікування ЖКХ. Завдяки застосуванню нашої методики лікування припиняються напади жовчної коліки, усуваються супутні захворювання травної системи (реактивний панкреатит, гастро-дуоденіт і т.ін.), покращується травлення і стан нервової системи.

Що стосується кісти на хребті, то в процесі лікування методом біоенергетики, доброякісні новоутворення зменшуються у розмірі або зникають повністю.

- Ви зможете допомогти при чоловічому безплідді, у чоловіка діагноз "необструктивна азооспермія", лікарі розводять руками, пропонують лише ЕКО+іксі, а робити то його нема з чого, сперматозоїдів немає. Ви зможете допомогти в цьому випадку? Дякуємо за відповідь.

- Добридень. На жаль, при такому діагнозі ми, як і лікарі, також безсилі.

- Шановний центр "Енергетика", скажіть, чи піддається лікуванню, таке захворювання, як поліартроз?

- У нас у Центрі лікувалися пацієнти із поліартрозом. Не дивлячись на те, що ступінь допомоги при такому захворюванні багато в чому залежить від віку хворого, форми артрозу, причин його розвитку і тяжкості захворювання, у всіх наших пацієнтів відзначалося значне покращення стану. Під час сеансу біоенерготерапевт лікує не лише основне захворювання, але і супутні, що призупиняють дистрофічний і дегенеративний процеси в організмі.

-  Ви працюєте із дітьми, які народились із муковісцидозом, якщо так - то які результати можуть бути після вашого лікування?

-  Захворювання дуже складне, тому говорити про прогнози лікування теж  складно. Методом біоенерготерапії при такому захворюванні можна покращити стан хворого, зменшити прояви симптомів.

Усі статті

Записатися на прийом: (096) 852-58-77